Kontakt/Współpraca

WSPÓŁPRACA


Chętnie nawiążę współpracę (trwałą lub jednorazową) z wydawnictwami, portalami internetowymi i autorami pragnącymi promować swoje książki w Blogsferze. Zapewniam, że moje recenzje są napisane rzetelnie i szczerze. Jeśli pozycja mi się spodoba (a zakładam, że w większości przypadków tak się stanie), to z pewnością wyrażę to dosadnie w swoim tekście. Jednak zastrzegam sobie prawo do wyrażania mojej subiektywnej opinii - jeżeli książka nie przypadnie mi do gustu, to również o tym napiszę (oczywiście z pełną argumentacją)

Nie mam w zwyczaju oceniać książki przed jej przeczytaniem, każdej daję szansę i nie odkładam lektury po kilku nudnych rozdziałach. W końcu trzeba dać autorowi szansę na wprowadzenie czytelnika w swój świat. Dlatego mogą być Państwo pewni, że moja opinia będzie poparta własnymi spostrzeżeniami i argumentami, a nie przepisana z innego bloga. Nie akceptuję takich rzeczy
Jeśli chodzi o gatunki, które mnie szczególnie interesują, to z pewnością są to powieści: Fantasy, Sci-fi, młodzieżowe, a także różne romanse. Raczej nie czytam kryminałów i horrorów, ale nie mówię "nie", wszystkiego trzeba spróbować ;). Mam nadzieję, że te informację przydadzą się Państwu.

Co obejmowałaby nasza współpraca?
  • Recenzję, którą umieszczę na moim blogu, oraz innych portalach (Lubimy Czytać, Empik, Matras, itp.), a także na moim Fanpage'u na Facebooku,oraz grupach społecznych o tematyce blogowej/książkowej,
  • Możemy zorganizować akcję z podesłaną pozycją,
  • Ogłoszenie konkursu,
  • Zamieszczenie Państwa logo na moim blogu,
  • Inne zaproponowane przez Państwa pomysły;
Zainteresowani mogą skontaktować się ze mną poprzez:

ZAUFALI MI:
KONTAKT

Masz jakieś pytania? A może pomysły na... no nie wiem, cykl wspólnych postów? Pisz śmiało, chętnie odpowiem! Twoje zdanie jest dla mnie niezmiernie cenne, więc nie czekaj! Z chęcią poznam Twoją opinie na tematy okołoksiążkowe ;).

Czekam na Twoją wiadomość TUTAJ:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Gościu!
Jeśli już tu trafiłeś, to zostaw po sobie ślad ;)
Proszę, najpierw przeczytaj, później skomentuj. Zależy mi na twojej SZCZEREJ opinii. ;)
Zaglądam do każdego, kto pozostawi po sobie trop w postaci komentarza, lub obserwacji ;)